חורף 2018

מרצה/ים: 
יפים גלוסקין
מתרגל/ים: 
יותם פיין
סיכומים: 
Monday, October 15, 2018
נושאי השיעור: 

הרצאה 1

  • הגדרה של טופולוגיה וקבוצות פתוחות 
  • בסיס של טופולוגיה

הרצאה 2

  • תכונות בסיס של טופולגיה
  • מרחבים מטריים
  • שקילות מרחבים מטריים
Monday, October 22, 2018
נושאי השיעור: 

הרצאה 3

  • מרחב מטרזבילי
  • תת מרחב טופולוגי
Wednesday, October 24, 2018
נושאי השיעור: 

הרצאה 4

  • טענות על טופולוגיה מושרית 
  • מיון נקודות (פנימיות, חיצוניות)
  • קבוצות צפופות ודלילות 
  • נקודות הצטברות ומבודדות 
  • רציפות של פונקציה 
Monday, October 29, 2018
נושאי השיעור: 

הרצאה 5

  • תכונות של פונקציות רציפות 
  • הומיאומורפיזם
  • התחלת קשירות 
Wednesday, October 31, 2018
נושאי השיעור: 

הרצאה 6

  • תמונות רציפות של מרחבים קשירים 
  • תכונות של קבוצות קשירות
  • רכיבי קשירות
  • משפט אינדוקציה לפי קשירות
Monday, November 5, 2018
נושאי השיעור: 

הרצאה 7

  • הוכחת משפט אינדוקציה לפי קשירות 
  • קשירות מסילתית 
Wednesday, November 7, 2018
נושאי השיעור: 

הרצאה 8

  • קשירות מסילתית גוררת קשירות
  • מרחבי האוסדורף (T2)
  • מרחבים רגולריים (T3)
  • מרחבים נורמליים (T4)
Monday, November 12, 2018
Wednesday, November 14, 2018
Monday, November 19, 2018
Wednesday, November 21, 2018