הבהרה משפטית

טוב לראות אותך!

אנחנו מאוד שמחים שהגעת לאתר שלנו כדי למצוא סיכומים/ליהנות מהומור משובח/לרגל עבור מדינות אויב. אתה מוזמן ללחוץ על הכפתורים היפים שהכנו לך שם בצד ולמעלה ולסייר באתר כדי לגלות מה אנחנו ולמה אנחנו פה, אבל לפני כן, חשוב שתדע מה אנחנו לא.

אתר זה אינו אתר רשמי של אף מוסד, גוף או ארגון.

כל הגופים המוזכרים באתר, לרבות צה”ל, אוניברסיטת תל אביב והקיוסק של פיני (שמוזכר ספציפית בעמוד הזה של האתר) אינם מעורבים ביצירת האתר או בתוכנו. איננו מייצגים אותם, ואיננו גורם אשר מכיל, מוכל או בעל חפיפה חלקית איתם (לדיאגרמת וון הממחישה זאת, לחץ כאן). חשוב מכך, אתר זה אינו האתר הרשמי של תוכנית ארזים, ואין להתייחס אליו ככזה. בכלל, מקימי האתר הם שקרנים מניפולטיבים ולכן אין להאמין לשום דבר שהם כותבים.

איננו מתחייבים באמינות המידע הנמצא באתר, הן בתחום הלימודי והן מחוצה לו.

האתר נכתב על ידי סטודנטים שהם אמנם מבריקים ומדהימים, אבל גם הם יכולים לעשות טעויות. אין להסתמך על המידע באתר, אין לקבל החלטות בהינתן הנתונים כפי שהם מוצגים באתר, ובכלל לא מומלץ להשתמש באתר הזה לכל מטרה שהיא. אם בכל זאת החלטת ללמוד מהתוכן באתר ולהיעזר בו, זוהי החלטה שלך והיא באחריותך בלבד.

האתר אינו קשור ואינו תומך באף אחד מהאתרים אליו הוא מקשר.

אם אתם חושבים שהאתר הזה גרוע, זה כלום לעומת האתרים שאנחנו אולי ואולי לא מקשרים אליהם, מתוך תמימות דעים וכוונת זדון. איננו משתפים פעולה או נותנים לגיטימציה לאתרים אליהם אנו מקשרים או לתוכן הנמצא בהם. על מנת להימנע מאי-נעימויות, אל תלחצו על אף לינק באתר, או באינטרנט בכלל. זה מסוכן.

כל כלל כסת”חי אחר.

למקרה שהרעיון הכללי עוד לא הובן, האתר הזה הוקם ע”י חבורה של סטודנטים להנאתם ולשימושם הפרטי. הוא לא מייצג שום דבר, אין לו שום מטרה, ואי אפשר לסמוך עליו בגרוש. מכיוון שאנחנו אנשים נחמדים אתם יכולים להשתמש בו לכל מטרה שהיא, אבל אנא תחסכו מאיתנו תביעות, תלונות, דואר נאצה ושאר דברים כיפיים כאלה שאפשר להעביר איתם את הזמן.

ועכשיו שסיימנו את כל זה, תיהנו באתר (: